Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Komu przyda się opaska na oczy?
Strona GłównaK s i ę g a

Księga Gości
Dodaj do Księgi


A r c h i w u m

2018
Maj
2017
Maj
Kwiecień
Marzec
StyczeńO p i s

Zobacz jak urządzić sypialnię


U l u b i e n i
L i n k iP r o f i l
A v a t a r
Dodaj do Ulubionych


Odwiedzin: 982
Komu przyda się opaska na oczy?

Opaska na oczy wydaje się mało popularnym gadżetem, którego funkcjonalność określana jest jako ograniczona. Warto jednak zastanowić się, w jakim celu została stworzona i jaka jest zasadność jej użytkowania.

Niezbędna w podróży
Okazuje się, że opaska na oczy stanowi jeden z podstawowych elementów wyposażenia podróżnika. Podczas długich wycieczek, gdy jazda autobusem lub pociągiem trwa długo, niezbędny staje się sen. Z pewnością ułatwi go posiadanie opaski na oczy, która odetnie dopływ bodźców świetlnych oraz zapewni poczucie intymności i komfortu podczas snu.

Nocna praca
Osoby pracujące w nocy, zmuszone są do odsypiania w dzień - światło słoneczne może utrudniać efektywny wypoczynek, dlatego wobec podobnej sytuacji także warto rozważyć zakupienie opaski na oczy. Blokując dopływ promieni słonecznych, ułatwia zaśnięcie i niweluje ryzyko rozbudzenia przez słońce.

Wydaje się więc, że wspomniana opaska na oczy staje się przydatnym akcesorium w kilku sytuacjach. Z pewnością odnosi się także do osób, które preferują poobiednie drzemki lub których okna wychodzą na wschodnią stronę - wczesna pobudka, wywołana wschodem słońca nie każdemu przypada bowiem do gustu. Opaska na oczy wydaje się niezbędna w wymienionych przypadkach - warto pokusić się o bliższe zainteresowanie jej dostępnością w sklepach.


 


Głosuj (0)

sypialniazesnu 01/2017 [Powrót] Komentuj